01 / 01
+38 (044) 200 16 68
+38 (066) 138 24 05
параметрическая мебель
01 / 03

Принесіть неповторний стильу свій простір

Ідеальним проявом стилю і завершенням будь-якої композиції, як в приміщенні, так і в алеї парку, є меблі. У стандартних каталогах складно знайти те, що підкреслить індивідуальність, доповнить твій простір і одночасно буде функціональним, зручним і безпечним. Параметричні меблі - найкращий варіант проявити себе, висловивши це в інтер'єрі.

Ми створюємо унікальні, нестандартні меблі, які точно запам'ятаються всім і залишать приємне враження. Важливими факторами вибору параметричних меблів є безпека, комфортність і функціональність.

Наші проекти

Хочете придбатисхожі меблі?

Вам потрібне нестандартне рішення? Або Ви не можете визначитись із дизайном?
Відправте нам свої дані, і наши спеціалісти проконсультують Вас по всім питанням, що Вас цікавлять


Параметрика

Параметрика

Параметричний стиль - нове віяння моди в дизайні приміщень та публічних просторів. Його відрізняє плавність перетікаючих ліній, незвичайність форми, реалістичний 3D об'єм і неповторний дизайн. Цей стиль почав активно розвиватися в 21 столітті і чудово зарекомендував себе в інтер'єрі різних приміщень: музеїв, студій, ресторанів, приватних будинків і т.д.. Цей стиль привніс з собою багато вражень, свободи, оригінальності та унікальності.

Свобода

Оригінальність

Унікальність

Дизайнерам

Ми працюємо з усіма, хто поділяє наші уявлення про естетику та якість, незалежно від відстаней, та з великим задоволенням співпрацюємо з клієнтами з різних країн світу

Якщо ваша сфера бізнесу пов'язана з дизайном інтер'єру, будівництвом або ремонтом, у нас є цікава пропозиція для співпраці.

Залишайте свої контактні дані у формі нижче, і ми з вами зв'яжемося.


Поширені питання

 • Для створення параметричних меблів ми використовуємо фанеру першого сорту, в першу чергу завдяки її міцності і екологічності. Фанеру дуже легко різати і використовувати в конструюванні деталей, і на відміну від дощок з цільної деревини, фанерні плити мають відмінну гнучкість, завдяки чому їм можна надати будь-яку форму: криві площині, закруглені краї і т.д., що є основною вимогою при виготовленні параметричних меблів.
 • Фанера, що використовується у виробництві, складається з декількох шарів дерева так, що волокна в розташованих поруч прошарках, були перпендикулярними один одному, що дозволяє матеріалу бути не просто міцним, а рівномірно міцним в усіх напрямках. Пружність та інші характеристики звичайної деревини при тиску на неї в різних осях можуть відрізнятися в 10-40 разів, тоді як у фанери – в 1,5-3 рази. А це – запорука міцності і довговічності параметричних виробів.
  Шари шпону, скріплені в перехресному напрямку, надають виробам підвищену міцність і зносостійкість, що в свою чергу дозволяє робити елементи більш витонченої форми.
 • Ми виготовляємо меблі з сортів фанери, які є вологостійкими, а це значить, що всі меблі можуть експлуатуватися у вологих приміщеннях, таких як ванна або кухня, а також на вулиці. У поєднанні з додатковою обробкою, вироби можуть витримувати тривалий контакт з водою. Масив дерева навпаки – дуже чутливий до перепадів температури і вологості – він легко викривляється, і чим тонше дошка, тим сильніше вона може погнутися.
 • Для столяру насамперед важлива міцність фанери, для дизайнера – її зовнішній вигляд, а ось для кінцевого покупця – безпека для здоров’я. Ми не раз чули про отруйний формальдегід, який випаровується з меблів, але не дивлячись на це, меблі із фанери продовжують випускати до сьогодні. Ніякого протиріччя тут немає. Фанера може бути як безпечною для здоров’я, так і досить шкідливою, все залежить від того, скільки формальдегіду вона містить, і відповідно, скільки випаровує його в навколишнє середовище. В процесі виробництва ми використовуємо фанеру класу E0 – на сьогоднішній день цей сертифікат якості пред’являє найсуворіші вимоги до емісії формальдегіду, так що хвилюватися за безпеку для здоров’ я – не варто.
 • Параметричні меблі необхідно щотижня протирати вологою і сухою ганчірочками. Ідеальним варіантом буде м’яка тканина або замша. Іноді можна прочищати меблі спеціальними засобами, однак вони не повинні містити аміаку, абразивних речовин або розчинників.
  Сотні виробників побутової хімії пропонують найрізноманітніші засоби для догляду за меблями – це спреї, поліроль, віск, вологі серветки і т.д. При покупці засобів слід відразу виключити низький ціновий діапазон і продукти, що містять ацетон і силіконові речовини.
  Силікон і його похідні приводять до прискорення старіння дерева, а ацетон руйнує лакове покриття. Абразивні речовини також слід виключити, вони протипоказані при догляді за дерев’яними меблями. Перевагу слід віддавати засобам на основі натуральних інгредієнтів – бджолиного воску, оливкової і лляної олії.
 • Звісно. Ми можемо створити вироби з будь-яких запропонованих Вами ескізів, з вільною комплектацією, з різними кольроами, дизайном, формами. Все обмежується виключно Вашою фантазією. У випадку, якщо Ви не знаєте, що саме хочете, ми запропонуємо свої варіанти, і за Вами залишиться тільки вказати бажаний.
 • Після узгодження всіх деталей ми робимо точний прорахунок проекту, озвучуємо вартість замовлення та строки виготовлення. Після цього створюємо детальну 3D-візуалізацію проекту з огляду на всі ваші побажання. Якщо все влаштовує – укладаємо договір, і приступаємо до робіт.
 • Компанія ЕlllЕ надає гарантію, що поширюється тільки на виробничі дефекти. На даний час вона становить 2 роки. Все закріплюється договором. Срок експлуатації параметричних меблів необмежений за умови правильно догляду. Вироби зберігають свій первозданний вигляд навіть після 10 років експлуатації.

Зв'язатися з нами

контакти
Телефони Email Адреса
 • Київ, пр. Перемоги, 67, корп. "B", оф.425
Телефоны Email Адрес
 • Киев, пр. Победы, 67, корп. "B", оф.425
© Ельпасо 2019. All Rights Reserved.