+38 (044) 200 16 68
+38 (066) 138 24 05

Про нас

Простота, унікальність, якість

Ми не просто робимо меблі, ми створюємо унікальний продукт, в який вкладаємо частинку себе. Наша студія пропонує великий вибір меблів на замовлення: столи, стільці, лави, панно на стіну, настільний декор, світильники, підставки для тач-панелі, ресепшн, параметричний інтер'єр. Кожен продукт розробляється за індивідуальним запитом і потребами наших клієнтів. Використовуючи величезний досвід ми втілюємо ідеї наших клієнтів в реальність, висловлюємо їх індивідуальність в предметах інтер'єру і просто виготовляємо якісні меблі, які дарують посмішку та затишок. Ми любимо нашу справу, і це відображаєтся в кінцевому продукті.

Наші переваги

Унікальність

Завдяки особливій технології виготовлення меблів ми можемо реалізувати складні геометричні 3D форми. Вигнуті, плавні лінії надають ефектності і комфортності нашим меблям. Це сучасне, оригінальне доповнення загальної картини приміщення або вуличного простору, яке оцінять всі. Також ми виконуємо замовлення за дизайн-проектами наших клієнтів.

Якість

В нашій студії використовуються тільки натуральні матеріали, а саме фанера першого гатунку і натуральні захисні матеріали. Це безпечно для здоров'я людини і гарантує високу міцність меблів і довгий термін служби.

Практичність

Параметричні меблі можна встановлювати як в приміщеннях, так і на вулиці, в будь-яку пору року. Для цього при створенні дизайн-проекту враховується її майбутнє розміщення. Параметричні меблі, завдяки своєму різноманіттю форм, підійдуть як для робочої атмосфери, так і для створення домашнього затишку. При забрудненні, меблі можна просто протерти ганчіркою, і використовувати далі.

Зв'язатися з нами

контакти
Телефони Email Адреса
  • Київ, пр. Перемоги, 67, корп. "B", оф.425
Телефоны Email Адрес
  • Киев, пр. Победы, 67, корп. "B", оф.425
© Ельпасо 2019. All Rights Reserved.